Netsis Ürünlerimiz

Netsis Ürünleri, Her Sektörden İşletmenin İhtiyaçlarına Tam Kapsamlı Çözümler Sunuyor. Süreçlerinizin Hatasız ve Etkin Yönetimine Olanak Sağlayarak İş Verimliliğinizi Artırın!

e-Devlet Çözümlerimiz

eLogo Tüm ERP’lere entegre olabilen alt yapısı; e-Fatura, e-Arsiv, e-İrsaliye, e-Defter ve diğer tüm çözümleriyle en çok tercih edilen özel entegratör olarak,tercih edilmektedir.

e-Ticaret Bizim İşimiz

Tüm Pazaryeri Entegrasyonları, Gelişmiş Seo Alt Yapısı,  Anahtar Teslim E-Ticaret. Kolay Kullanım ve Yönetim, E-Ticaret Sitenizi Hemen Açalım. 15 Yıllık Tecrübemizle E-Ticarette Başarı Garantisi

140+ Ücretsiz ve Kullanıma Hazır Tema

Ücretsiz sunulan eticaret temaları arasından işiniz için en uygun olanı seçip, dilediğiniz gibi düzenleyip, sizi ve markanızı yansıtan bir sanal mağaza oluşturabilirsiniz.

Bankalar ve Ödeme Sistemleri

Tüm bankaların sanal posları ve bir çok alternatif ödeme yöntemi e ticaret yazılımı ile birlikte entegre gelir. Başvurunuzu yapıp dilediğiniz seçenek ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Gelişmiş Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

E ticaret sitesi yazılımı, SEO dostu arayüzü ve Rakip SEO Analizi, SEO Analiz Modülü gibi modülleriyle kusursuz bir eticaret sitesi hazırlamanızı sağlar

Pazaryeri Entegrasyonları

E-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi otomatik olarak Gittigidiyor, Hepsiburada n11 ve Amazon’da yer alan dükkanınıza aktarıp, bir çok kanal üzerinden ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Kargo Entegrasyonları 

En çok tercih edilen kargo firmaları ile tam entegre çalışan entegrasyonlar sayesinde zamandan kazanınırken, müşterilerine özel sağlanan indirimli fiyatlardan faydalanın.

Fark Yaratan Sosyal Medya Uygulamaları

Whatsapp Sipariş, Facebook Store gibi sosyal medya pazarlama araçları sayesinde ürünlerinizi sosyal platformlarda yayınlayabilir ve siteniz için ekstra satış kanalları yaratabilirsiniz.

Cafe Restorant Market Otomasyonu

İşletmeniz kontrolünüz altında!

Restoran yönetiminde, sipariş, hesap ve dağıtım işlemlerinde size kolay ve hızlı çözümler sunarak yaşanan karmaşaları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

 Ürünlerinizi almış olduğunuz firmanın bilgilerini kaydedebilir, firma ile ilgili fatura kaydı ve takibi yapabilirsiniz. Firmaların cari kartını görebilirsiniz.

 İşletmenizde çalışan personellerinizin kaydını yapabilir ve kullanıcı girişi tanımlayabilirsiniz.

 Toplu sms gönderme özelliği ile müşterilerinizi kampanya veya promosyonlarınızdan haberdar edebilir, bayram tebriği,özel gün kutlama mesajları atabilirsiniz.

 Sipariş kutularınız üzerine ürün etiketleri oluşturarak hatalı ürün gönderimlerinin önüne geçebilir, müşterilerinize sorunsuz teslimatlar sağlayabilirsiniz.

Müşteriler

Müşteriler ekranında programınıza kaydettiğiniz müşterilerinizin cari hesap takiplerini yapabilir, önceki siparişlerini görebilir ve müşteri bazında raporlar alabilirsiniz.

Masalar

İşletmenizin iç dizaynına göre kat planları yapabilir, Masa, Loca vb. gibi farklı opsiyonlara göre yer tanımlayabilirsiniz . Masa birleştirme/ayırma ve değiştirme özelliği ile masalarınızın yönetimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Paket Servis

Paket servis özelliği ile telefon çaldığı anda arayan numaralar ekrana gelir ve kolayca müşterilerinizin bilgilerine ulaşıp sipariş alabilirsiniz.

Yemek Sepeti

YemekSepetinden gelen siparişleri ve müşteri bilgilerini otomatik olarak Restoran Otomasyon Programına aktarabilirsiniz. İşletmenizdeki tüm siparişleri tek yerden görme imkanını sağlamaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Hesaplarınızı Sosyal Mecralarda Zirveye Çıkarıyoruz. İletişim Kurun. Fotoğraf & Video Çekimler. Büyüme Garantisi. Özgün ve Yaratıcı İçerik. Kurumsal, Kaliteli Hizmet. İtibar ve Kriz Yönetimi. Sunulan olanaklar: Hedef Kitle Analizi, Gönderi Paylaşımı, Hikaye Paylaşımı ile hizmetinizdeyiz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Dinamik ve yaratıcı proje ekibimizle beraber, markanızın ihtiyacı olan etkili sosyal medya yönetimini doğru şekilde planlayarak, markanızı belirlenen mecralarda eş zamanlı olarak görünür kılıyoruz. Markanızı benzerlerinden ayırarak, marka bilinirliği konusunda en iyi stratejiyi belirliyor; doğru hedef kitleyi seçerek potansiyel müşterilerinize ulaşma konusunda yardımcı oluyoruz

Dijital pazarlama ve dijital medya danışmanlığı konusunda ise, en etkili süreçlerden biri olan sosyal medya hesaplarının yönetimine dair yaptığımız rapor ve analizlerle, çalışma stratejimizi güncelliyor ve geliştiriyoruz. Bu sayede başarılı bir sonuca ulaşmanız için en uygun yolu bularak doğru sosyal medya platformlarında rakiplerinizden sıyrılarak, daha belirgin bir hale gelmenizi sağlıyoruz

İNCELE

web tasarım hizmetlerimiz

Günümüzde internet, firmaların pazarlama gücüne artı bir ivme katmaktadır. Firmalar, tarafımızca hazırlanan internet siteleri ile gene tarafımıza ait sunucular üzerinden 24 saat boyunca tüm dünyaya, ürün ve hizmetlerini tanıtabilmektedir.

Profesyonel,  modern, kullanıcı dostu, %100 SEO uyumlu web tasarım ve web siteleri tasarlıyoruz.

Tasarımı tarafımızca hazırlanan web sayfaları, kurumların müşteri hizmetlerine de farklı bir boyut kazandırmaktadır. 
 
Müşteri ile karşılıklı etkileşime olanak sağlayarak, satışları arttırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bugün internet, aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımın adresi olmuştur. 
 
Bir ürün hakkında bilgi almak için broşür isteme, telefon etme ve günlerce bekleme zahmetinden kullanıcıları kurtarmaktadır. Çünkü, aranılan ya da sunulmak istenen tüm bilgilere web sayfaları aracılığıyla ulaşmak mümkündür.
 
Her proje tek tek ele alınır, kendine özgü bir karakteri vardır ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarını yansıtır.
 
Profesyonel Web Tasarım; %100 SEO Uyumlu Web Tasarım ve Mobil Uyumlu Web Sitesi Tasarımı ile 1 adım önde olun arama motorlarında önde çıkın!