NEDEN e-ARŞİV

 

 

 

Hızlı, Kolay ve Düşük Maliyetli

e-Arşiv ile tüm faturalarınızı elektronik ortamda hızlıca oluşturmanın ve kolayca saklamanın rahatlığını yaşayın. İş gücü, dağıtım, baskı ve arşivlemede tasarruf sağlayın.

e-ARŞİV HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY!

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo e-Arşiv uygulaması ile faturalarınızı ve raporlarınızı kolayca oluşturarak saklayın.

 

 

KİMLER KULLANABİLİR?

İş süreçlerini hızlandırarak kolaylaştırmak, maliyetlerini düşürmek ve rekabette bir adım öne geçmek isteyen tüm firmalar.

YASAL ZORUNLULUKLAR

1. e-Fatura uygulamasına dahil olan mükellefler.

2. İnternet reklamcılığı hizmet aracılığı yapanlar ve internet üzerinden mal ve hizmet satışı yapanlar

3. Özel Uygulama: e-Arşiv uygulamasına dahil olmayan mükelleflerin düzenleyecekleri faturaların vergiler dahil toplam 30.000 TL’yi aşması durumunda ( vergi mükelleflerine düzenlenenlerde vergiler dahil 5.000 TL ) e-Arşiv Fatura olarak düzenlemek zorunludur.

4. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

e-Fatura Mükellefiyseniz

Sadece eLogo e-Arşiv’e başvurarak e-Arşiv uygulamasına da geçebilirsiniz. Ayrıca Gelir İdaresi Başkanlığı’na başvuru yapmanız gerekmez.

Henüz e-Fatura Mükellefi Değilseniz

e-Arşiv uygulamasının kolaylıklarından yararlanmak için, öncelikle e-Fatura uygulamasına da geçmeniz gerekir. 

 

 

 

UYGUN FİYAT

Maliyetlerinizi azaltacak e-Arşiv uygulamasına  uygun fiyatlarla  adım atarak her 2 e-Arşiv faturanız için saklama hizmeti de dahil sadece 1 kontör harcayın.

 

KUSURSUZ DESTEK

e-Logo ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-Arşiv uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize ve çözüme anında ulaşın.