Sosyal Medya Önemlidir.

Sosyal medya hızla dijital pazarlamanın en önemli yönlerinden biri haline geliyor ve bu da dünya çapında milyonlarca müşteriye ulaşmaya yardımcı olacak inanılmaz faydalar sağlıyor. Ve eğer bu karlı kaynağı uygulamazsanız, ürününüz ve misyonunuzla ilgili kelimelerin yayılmasını kolaylaştıran inanılmaz bir pazarlama fırsatını kaçırırsınız.

Geliştirilmiş marka bilinirliği

Sosyal medya, iş görünürlüğünüzü arttırmak için kullanabileceğiniz stressiz ve kârlı dijital pazarlama platformlarından biridir. Başlamak için, işletmeniz için sosyal medya profilleri oluşturun ve başkalarıyla ağ kurmaya başlayın. Bir sosyal medya stratejisi uygulayarak, marka bilinirliğinizi önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olacaktır. Haftada sadece birkaç saat harcayarak,% 91’in üzerinde pazarlamacılar sosyal pazarlama çabalarının marka görünürlüğünü büyük ölçüde artırdığını ve kullanıcı deneyimini arttırdığını iddia etti. Kuşkusuz, markanız için bir sosyal medya sayfası olması işinize yarar sağlayacak ve düzenli kullanımla, işiniz için çok kısa sürede geniş kitlelere ulaşabilir.

Maliyet

Bir reklam stratejisi için, sosyal medya pazarlaması muhtemelen en uygun maliyetli yoldur. Bir hesap oluşturmak ve kaydolmak, hemen hemen tüm sosyal ağ platformları için ücretsizdir. Ancak, ücretli reklamları sosyal medyada kullanmaya karar verirseniz, ne beklemeniz gerektiğini görmek için her zaman küçükten başlayın. Maliyet açısından etkin olmak, daha fazla yatırım geri dönüşü elde etmenize ve diğer pazarlama ve işletme ödemeleri için daha büyük bir bütçeye sahip olmanıza yardımcı olduğundan önemlidir. Sadece biraz para ve zaman harcayarak, dönüşüm oranlarınızı önemli ölçüde artırabilir ve sonuçta öncelikle yatırım yaptığınız paraya yatırım getirisi elde edebilirsiniz.

Müşterilerinizle etkileşim kurun

Sosyal medya, müşterilerin ilgisini çekmek ve etkileşimde bulunmak için iyi bir yoldur. Kitle ile ne kadar çok iletişim kurarsanız, dönüşüm şansınız o kadar fazla olur. Hedef kitlenizle iki yönlü bir iletişim kurun; böylece onların istekleri bilinir ve ilgileri kolaylıkla karşılanır. Dahası, müşterilerle iletişim ve etkileşim onların dikkatini kazanmanın ve marka mesajınızı iletmenin yollarından biridir. Böylece markanız gerçek anlamda daha fazla izleyiciye ulaşacak ve uğraşmadan kendini kurgulayacaktır.

Geliştirilmiş marka sadakati

Sosyal medya varlığınız olduğunda, müşterilerinizin sizi bulmasını ve sizinle bağlantı kurmasını kolaylaştırırsınız. Müşterilerinizle sosyal medya aracılığıyla bağlantı kurarak, müşteriyi elde tutma ve müşteri sadakatini arttırmanız daha olasıdır. Sadık bir müşteri tabanı geliştirmek bu yana, neredeyse her işin ana hedeflerinden biridir. Müşteri memnuniyeti ve marka sadakati genellikle el ele gider. Müşterilerinizle sık sık ilgilenmek ve onlarla bir bağ geliştirmeye başlamak esastır. Sosyal medya yalnızca ürününüzü tanıtmakla sınırlı kalmaz, aynı zamanda tanıtım kampanyaları için lider bir platformdur. Bir müşteri bu platformları, doğrudan işle iletişim kurabilecekleri servis kanalları olarak görür.

Sosyal medya paketlerimiz

 

Standar Paket
500₺ +Kdv
20 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
1 Adet Kapak Tasarımı
1 Adet Özel Gün Sosyal Medya Görsel Tasarımı
Premium Paket
1000₺+Kdv
20 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
1 Adet Kapak Tasarımı
En Fazla 3 Adet Özel Gün Sosyal Medya Görsel Tasarımı
20 Adet Sosyal Medya Görsel Paylaşımı
Takipçilerle Sıcak İlişki
Gelen Mesajlara 15 dk. İçinde Dönüş (11:00-18:00 Arası)
Hesabın Dinamik Tutulması
Hesap Sahibiyle Yakın Diyalog
Aylık Rapor
Platinium Paket
2500₺+Kdv
40 Adet Sosyal Medya Görsel Tasarımı
3 Adet Kapak Tasarımı
En Fazla 3 Adet Özel Gün Sosyal Medya Görsel Tasarımı
30 Adet Sosyal Medya Görsel Paylaşımı
Takipçilerle Sıcak İlişki
Gelen Mesajlara 15 dk. İçinde Dönüş (09:00-24:00 Arası)
Hesabın Dinamik Tutulması
Hesap Sahibiyle Yakın Diyalog
Aylık Rapor
En Az1500 TL Reklam Bütçesi
15 Adet Reklam Görseli Tasarımı
Firma Sayfasının Kurulması
Organik Takipçi Sayısı Arttırma Garantisi
15 Günlük Faaliyet Raporu

Bİzimle İletişime Geçin